باشگاه مشتریان و رونمایی از اپلیکیشن توسعه اقتصادی سپاهان

همانطور که می دانید بیشتر باشگاههای بزرگ همانند بایرن مونیخ ، منچستریونایتد ، بارسلونا ، رئال مادرید و پارسی سن ژرمن و …………. بیش از ۵۰ درصد درآمدهایشان را از طریق تجارت به دست می آورند و سهام آنها در بازارهای بورس ، ارزش اقتصادی قابل توجهی دارند ولی متاسفانه در ایران باشگاه های بزرگ ورزشی که دارای برند نیرومند در حوزه ورزش و اجتماعی هستند از این درآمدها بی بهره اند و تاکنون نتوانسته اند اهرم سازی مناسبی از این برند نیرومند برای درآمدزایی پایدار و قابل توجه داشته باشند .

امید است با اجرای این طرح ظرف سه سال آینده سهام باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در بازار فرابورس عرضه و با استقبال عمومی مردم برای خرید سهام باشگاه مواجه گردد .

طرح درآمدزایی باشگاه های بزرگ ورزشی با اهرم سازی برند نیرومند آنها که برای اولین بار  در ایران در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در حال اجرا می باشد و قرار است به امید خداوند متعال همزمان با میلاد پیامبراکرم (ص) فاز دوم پروژه طرح مذکور شروع شود ، ظرفیت آنرا دارد که اهرمی نیرومند و قابل اتکا برای رونق اقتصادی و تحریک تقاضا در شهرستان اصفهان و استان اصفهان گردیده و مدلی برای درآمدزایی باشگاه های دیگر گردد و این موضوع را دو نماینده محترم استان اصفهان با تاکید بیان نموده اند .

این طرح در قالب یک کارت در شبکه بانکی کشور به نام سپاهان کارت در بانک قرض الحسنه رسالت صادر شده و خوشبختانه با استقبال شهرومندان محترم در اصفهان مواجه شده است و قابلیت های سپاهان کارت که به تدریج افزایش خواهد یافت به شرح زیر می باشد :

  1. به زودی اپلیکیشن توسعه اقتصادی سپاهان به بهره برداری خواهد رسید و پیام راهبری “یک فروشگاه به بزرگی یک شهر ، استان و……………” در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت تا بتوانند به راحتی کالاها و خدماتشان را از فروشگاه های طرف قرارداد با باشگاه خریداری نمایند .

  2. شهروندانی که سپاهان کارت دارند می توانند از فروشگاه های طرف قرارداد با باشگاه کالاهاو خدمات مورد نظر را خریداری و تخفیف مناسب را به صورت آنلاین دریافت نمایند ، و برای حصول اطمینان از این فرآیند مدیریت ارتباطات مشتریان CRM در نظر گرفته شده که شهروندان گرامی از خرید کالاها و خدمات رضایت داشته باشند .

  3. شهرومندان محترم دارای سپاهان کارت از بیمه آتش سوزی اثاثیه منزل به مدت یکسال به صورت رایگان بهره مند و با خرید یک نوع بیمه مثلا شخص ثالث ، بیمه آتش سوزی ادامه خواهد یافت .

  4. بیمه عمر و سرمایه گذاری (در بیشتر کشورهای توسعه یافته گسترش قابل توجهی دارد) نیز با تخفیف قابل توجه در انتظار شهروندانی است که سپاهان کارت داشته و از مزایای ویژه و قابل توجه آن استفاده نمایند و امکان استفاده از امتیاز وام از طرف بیمه پس از یکسال وجود خواهد داشت .

  5. جمعی از شرکای تجاری باشگاه سپاهان آماده اعطای امتیاز وام به دارندگان سپاهان کارت بوده تا شهروندان مجبور نباشند برای خرید لوازم منزل تا ۲۵ درصد سود بانکی پرداخت کنند و با کارمزد سالانه ۲ درصد موجب کاهش هزینه های مالی برای خانوارها خواهد شد .

  6. با سپاهان کارت خرید اینترنت با قیمت بسیار مناسب امکان پذیر خواهد بود .

  7. شهروندان و هواداران می توانند با شارژ سپاهان کارت در باجه های اصفهان کارت از خدمات شهری اتوبوس ، مترو ، تاکسی و ده ها نقطه تفریحی و پارک جایگزین اصفهان کارت استفاده نمایند

از قابلیت های دیگر که بیش از ۳۰ مورد می باشد ، به تدریج رونمایی خواهد شد و شهروندان گرامی می توانند از آنها بهره برداری نموده و تجمیع این قابلیتها تنها با دریافت سپاهان کارت امکان پذیر می باشد .

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با برند نیرومندش ظرفیت ارائه خدمات ویژه و منحصربه فرد را به شهرومندان مژده می دهد و با هدایت باشگاه مشتریان ۱۰۰ هزار نفری به سمت  سوی شرکای تجاری موجب رونق اقتصادی شده و  درآمدزایی باشگاه نیز محقق خواهد شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید.
SOCIALICON
Google+
صفحه رسمی توسعه اقتصادی سپاهان
TWITTER
FACEBOOK

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *